BROWNING Bikses BIB, DIRTY BIRD MAX5
37 % Atlaide


#30630176

 

BROWNING Bikses BIB, DIRTY BIRD MAX5

 

Šīs bikses ir izgatavotas no Pre-Vent ūdens un vēja izturīga, elpojoša auduma membrānas un oderētas ar PrimaLoft siltinājumu.

 

Bikses ir pastiprinātas ar speciālu audumu ceļgalu un sēžamvietas apvidū - pastiprinātie ceļgali nēsātājam sniedz lielāku kustības brīvību. Bikses ir aprīkotas ar pilna garuma divvirzienu rāvējslēdzēji bikšu malās un priekšpusē, kas ir aprīkoti ar vētras atlokiem, adītiem sānu ielaidumiem ribu apvidū, elastīgām plecu siksnām ar ergonomiskiem klipšiem, caurumotu mitruma barjeru virs oderējuma un aizmugures un krūšu kabatām, kas ir aprīkotas ar rāvējslēdzējiem.


 

Cena: 139.00 €
219.00 €

Tehnoloģijas:

 

PRE-VENT ir Browning ūdens un vēja necaurlaidīgs, elpojošs audums, kas pasargā no lietus, sniega un vēja, kā arī nodrošina elpošanu un aizsardzību pret zemākām temperatūrām.

 

PRIMALOFT® ir unikāls materiāls, kas ir gan viegls, gan ļoti silts. Tas ir augstas klases siltinājums, kas radīts mūsdienīgā tehnoloģijā, apvienojot unikālu, ļoti smalku šķiedru maisījumu. Papildus nepārspējamajam pildījumam, hidrofobais šķiedru pārklājums veido augstākās kvalitātes un labākās termālās efektivitātes siltinājuma struktūru.

 

Specifikācijas:

 

Ražotājs: BROWNING
Paredzēts: Vīriešiem
Izmērs: 2XL
Krāsa: Realtree MAX5
Virsējais materiāls: 100% Poliesters
Membrāna: 100% Poliuretāns
Odere: 100% Poliesters

 

Lai noskaidrotu par preču pieejamību veikalos, lūdzam zvanīt uz konkrētā veikala tālruni.

 

Vairāk informācijas...

 

Subscribe to newsletter