BROWNING Aizsargveste sunim HUNTER, 45-55cm


#1305502O80

 

BROWNING Aizsargveste sunim HUNTER

 

Šī veste sunim nodrošina optimālu aizsardzību, vienlaikus sniedzot lielu kustību brīvību. Tā ir izturīga pret caurduršanu. Pateicoties spilgti oranžai krāsai un horizontāliem atstarotājiem, Jūsu suns būs labi pamanāms gan automašīnām, gan medniekiem, palīdzot izvairīties no nevēlamiem negadījumiem. 

 

Veste ir ērti uzvelkama un novelkama. Tā tiek fiksēta divās vietās ar Velcro līplentes stiprinājumu un papildus YKK® rāvējslēdzēju, lai droši noturētu vesti aizvērtu.  Aizsargveste ir izgatavota no piecām auduma kārtām - viens Cordura® 600 DTEX slānis  ar Ripstop® struktūru ārpusē, trīs Dyneema® slāņi vidū un viens mīksts, temperatūra kontroles auduma slānis iekšpusē. 

 

Ražotājs iesaka neizvēlēties vesti, kas sunim ir pārāk liela, bet precīzi izmērīt medību biedru un pārliecināties, ka veste der. Kakla un vēdera daļa vestei ir regulējama.


 

Cena: 199.00 €

Tehnoloģijas:

 

CORDURA® audumi ir ūdens necaurlaidīgi un izturīgi pret nobrāzumiem, plīsumiem un skrāpējumiem. Tā ir uz sintētisko šķiedru balstītu audumu tehnoloģiju kolekcija, ko izmanto plašā produktu klāstā, tostarp bagāžā, mugursomās, biksēs, militārajā apģērbā un sporta apģērbā.

 

Dyneema® ir daudzpusīga polietilēna šķiedra, kas piedāvā maksimālu izturību apvienojumā ar minimālu svaru.

 

Specifikācijas:

 

Ražotājs: BROWNING
Krāsa: Oranža
Izmērs (cm): T45; T50; T55

 

Lai noskaidrotu par preču pieejamību veikalos, lūdzam zvanīt uz konkrētā veikala tālruni.

 

 

Vairāk informācijas...

 

Subscribe to newsletter